Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Драскулки в djagi.com

Драскулки в djagi.com

karry преди 3 дни

Уважаеми потребители,

Имаме огромното удоволствие да ви информираме, че днес пускаме нова игра - Драскулки.
https://www.djagi.com/game/66/draskulki
Предоставяме ви пълна информация за играта с нейните условия и правила.

Основни правила на играта:

1. Цел на играта:
Целта е да съберете най-много точки, като рисувате и отгатвате думи.

2. Започване на играта:

· Играта започва, когато има достатъчно играчи. Един играч ще бъде избран да рисува първи.

· На екрана ще се появят три думи и рисувачът трябва да избере една от тях, за да я нарисува.


3. Избор на думи:

· Когато е ваш ред да рисувате, ще ви бъдат предоставени три думи. Трябва да изберете една от тях и да я нарисувате.

4. Рисуване:

· Не е позволено да използвате букви, цифри или символи, за да изписвате думата, която трябва да се отгатне.

· Използвайте само графични изображения и рисунки, за да представите думата.

· Избраният играч започва да рисува думата, използвайки различни инструменти като четки и цветове.

· Рисувачът трябва да се опита да нарисува думата по начин, по който другите играчи да могат да я отгатнат.

5. Отгатване:

· Когато не е ваш ред да рисувате, трябва да отгатнете думата, която се рисува, като въведете вашето предположение в чата.

· Ако напишете точната или близка до верния отговор дума в чата, останалите няма да я виждат.

· Можете да правите неограничен брой предположения, докато времето не изтече.

· Играчите които отгатват думата, ще виждат информация в горната част на полето от колко букви е думата или думите. С напредване на времето, ще ви се отварят произволни букви с цел да ви подскажат ориентировъчно какво отгатвате.

6. Точки:

· Точките се присъждат въз основа на скоростта на отгатване. Колкото по-бързо отгатнете, толкова повече точки ще получите.
Първият отгатнал печели 250 точки. Всеки следващ по ред взима с 25 точки по-малко. Дава се и бонус за бързина на отгатването, който може да достигне до допълнителни 240 точки.

· Рисувачът също получава точки, ако думата бъде успешно отгатната от другите играчи.
Рисувачът печели ¼ от точките на позналите, така че повече познали носят повече точки.



7. Завършване на рунда

· След като думата бъде отгатната или времето изтече, рундът приключва и следващият играч е на ред да рисува.

· Играта продължава, докато всички планирани рундове не се изиграят.

8. Победител:

· След като всички рундове са завършени, играчът с най-много точки е обявен за победител.

9. Честна игра:

· Не използвайте нецензурни думи, обиди или неподходящи изображения.

· Уважавайте другите играчи и не нарушавайте игровите правила.

· При системно нарушение на доброто поведение от играч, останалите имат опцията да го изгонят от масата. За целта трябва ⅔ от играчите да гласуват изгонване. Бутонът за гласуване е достъпен при клик върху името на играча в списъка с играчи на масата.


При засечена нередност, молим да ни информирате чрез различно предоставените ви опции-доклад от масата, тикет системата и контакт с член от екипа.


Слънчево лято от екипа на djagi.com.


Виж по-стари
djudiii преди 2 дни

Браво за играта, забавна е! Наистина, както по-горе коментираха, има думи, които няма как да се нарисуват, корейски лидер мисля че мярнах, рапъра Еминем и др. емотикона емотикона

-VeseLinaa- преди 2 дни

Доста се посмях с тази игра!Забавна е ! Някой думи няма как да ги нарисуваш ,и да се отгатнат,но за сметка на това пада смях !

lucky_boy_90 преди 2 дни

играта е супер само дето не ме бива в Рисуването емотикона емотикона емотикона

dReam_ преди 2 дни

Две игри една след друга тъкмо е започнала играта и един от участниците излиза и ми отчита и за двете игри равенство, но ми се отнемат по 50 чипа. Освен това това се третира и като загуба в рейтинга ми. Не е честно така.

karry преди 1 ден

Здравейте,

Напомняме ви, че в момента в който видите неактивен участник или такъв който умишлено саботира играта, ще можете да го изгоните от масата като кликнете на ника от списъка с играчи на масата. (стрелка 1)
Ще видите тези опции:



След като изберете опцията (стрелка 2) "гласувай изгонване", изчаквате и останалите играчи на масата да направят този вот за изгонване. В чата останалите играчи на масата, ще видят системно съобщение, което ги информира, че има посочен потребител за изгонване. При желание от другите играчи на масата по същия начин избират нежеланият потребител, маркират "гласувай изгонване" и с общ вот потребителя е изгонен от игралната маса. Тази опция сме ви я предоставили в случаите когато има неактивен потребител и ви бави играта или такъв който създава напрежение на масата.


dReam_,
ще намерим оптимално решение и по този казус.

dReam_ преди 1 ден

Защо вторият познал печели повече точки от първият? Такова нещо видях аз и други драскачи.

vasilev259 преди 1 ден

много хубава игра но аз не с художник .тази игра ще размине сварата .ако може и още игри да има.

frida преди 13 часа

Въпреки,че е забранено да се пишат думи и цифри,много от играчите го правят,но не знам някой да е бил наказан!

_MeRmAiD_ преди 9 часа

Прави ми впечатление,че по време на игра,отгатвам първа думата и след мен и другите участници и ми дава по малко точки като ме класира 2ра или 3та по бързина.Също така играта смятате ли да я вкарате и в колелото на късмета?- защото и там не я виждам.

karry преди 6 часа

Здравейте,
точкуването в играта вече е коригирано.

Напомняме ви, че всеки който пише думи в полето за рисуване, ще бъде санкциониран по правилата за подсказване.
Играта е създадена с цел да се отгатват думи с рисуване и ще следим строго за подобни действия. Подпомагащи думи в чат или в полето за рисуване, ще се водят за подсказване и ще взимаме моментални мерки с наказание за играта.

В процес на работа е изготвянето на постижения за играта и добавяне на играта към колелото на късмета. Ще има други допълнителни корекции и обновени думи към играта.

Молим за търпение и сигнализиране при засичане на нередност.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 803 Мнения: 21164
Премахни рекламата